KROK PIERWSZY
 
 
Zacznij zabawę stylem
 
Szukasz sukienki na jedną okazję: na wesele, bal lub studniówkę? Chciałabyś sprawdzić, w czym Ci do twarzy? Albo wiemy! Za każdym razem lubisz zaszaleć w nowym outficie na imprezie. Cokolwiek to jest, wypożyczając ubrania z Biblioteki Ubrań bawisz się modą bez wyrzutów sumienia. Jeśli krój, styl, bądź fason wypożyczonych ubrań nie pasuje Ci, też nie musisz się martwić. W końcu nie ryzykujesz, bo nic nie kupujesz.

KROK DRUGI
 
 
Przeglądaj wirtualną szafę.
 
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z sharing economy i wypożyczyć ubrania? Świetnie! Zatem zacznij przeglądać naszą wirtualną szafę. Masz do wyboru 2 opcje wyszukiwania ubrań: według stylów, bądź katalogu. Jeśli szukasz sukienki, np. na Sylwestra, znajdziesz ją łatwo w naszym stylu Great Gatsby. A może potrzebujesz koszuli na rozmowę kwalifikacyjną? Sprawdź w katalogu Koszule i bluzki. Już wiesz, jak szukać. Więc do dzieła!

Załóż bezpłatne konto użytkownika, dodawaj dowolną liczbę ubrań do szafy poprzez kliknięcie 'Dodaj do garderoby' i twórz swoją listę ubrań. KROK TRZECI
 
 
Wypożycz 4 rzeczy.
 
Gotowa na wypożyczenie? Wybierz z listy 4 upragnione ubrania, następnie zdecyduj, czy chcesz je nosić przez 3, czy przez 30 dni i złóż zamówienie. My w tym czasie zajmiemy się całą resztą. Przygotujemy dla Ciebie paczkę i zamówimy kuriera, który dostarczy Ci ją prosto do Twojego domu. Wypożyczone ubrania powinny dotrzeć w ciągu 1-5 dni.


KROK CZWARTY
 
 
Ciesz się ubraniami
 
Nareszcie już są? Dopiero po odebraniu paczki od kuriera, okres wypożyczenia zaczyna biec. Wypożyczone ubrania są zawsze czyste i ready-to-wear. Zacznij zabawę z modą - stwórz nowe stylizacje, połącz z własnymi ubraniami, zestawiaj dowolnie rzeczy. A na balu, randce, czy studniówce możesz w końcu poczuć się wyjątkowo! To Twój czas z mega ubraniami. Jedyne co Cię teraz ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Korzystaj z wypożyczonych ubrań i nie martw się praniem. Zajmiemy się tym zaraz po tym, jak zwrócisz ubrania. Jeśli jednak pożyczysz je na dłużej, sprawdź metkę lub zajrzyj w zakładkę Pielęgnacja na stronie danego ubrania. Znajdziesz tam wskazówki, jak bezpiecznie wyprać i wyprasować wybraną rzecz.

KROK PIĄTY
 
 
Odeślij paczkę 
 
Kiedy okres wypożyczenia dobiega już końca otrzymasz od nas maila z datą odbioru paczki przez kuriera. Spakuj pożyczone ubrania w ten sam karton i odeślij je do nas. Przekazujemy zebraną makulaturę na akcję Papierowa Rewolucja, skąd pieniądze ze skupu trafiają później na cele charytatywne.

Możesz również zatrzymać je na dłużej niż miesiąc lub weekend. Wystarczy, że przedłużysz wybrany pakiet przez swoje konto użytkownika.

Bardzo dbamy o utrzymanie wszystkich ubrań w stanie tip top. Dlatego same zajmujemy się praniem i pielęgnacją ubrań. Ubrania, które otrzymujesz w paczce są zawsze gotowe do ubrania.

Przesyłka tam i z powrotem jest zawsze darmowa. My się zajmujemy zamawianiem kuriera w dwie strony. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie.

Leży nam na sercu jakość i dbałość o ubrania. Wypożyczając je pobierana jest kwota zabezpieczająca, tzw. kaucja w wysokości 50 zł. Jeśli ubrania wrócą do Biblioteki Ubrań nieuszkodzone, nie poplamione, kaucja jest zwracana. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie.

Ups! Zdarzył Ci się wypadek? Spokojnie, ubrania są zabezpieczone kaucją. Bierzemy na siebie naprawę i konsultacje z krawcową. W przypadku naprawy, czyli zszycia uszkodzeń, podszycia podszewki itd. zostanie pobrana suma pokrywająca koszt naprawy. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie.

TY MASZ PLANY, MY MAMY OPCJE

Wypożyczenie jednorazowe

  

Dla kogo?

 

Lubisz ten dreszczyk emocji, zakładając za każdym razem nowy outfit? Szczególnie, że przed Tobą impreza, randka lub spotkanie biznesowe, a Ty chcesz wyglądać świetnie. A może kochasz modę tak samo jak my i często eksperymentujesz z własnym stylem? Zatem zaskocz siebie i innych swoją nową stylizacją. Jeśli zbliża się wielkimi krokami jakaś okazja: wesele, studniówka lub Sylwester. Nie musisz już kupować sukienki na jedną okazję, żeby poczuć się pięknie w ten wyjątkowy dzień.


Brzmi znajomo? Jeśli tak, ten pakiet będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.


 

Wypożycz 2 rzeczy na 7 dni za 45 zł

Wypożyczenie na miesiąc

  

Dla kogo?

 

Moda jest dla Ciebie czymś więcej, niż tylko ubraniami? Lubisz świetnie wyglądać, ale i czuć się dobrze ze świadomością, że dbasz o środowisko. Nie chcesz ciągle kupować nowych ciuchów. Masz dobrze zorganizowaną szafę, ale chętnie uzupełnisz ją modowymi perełkami. Wiesz, w czym dobrze wyglądasz i raczej znasz swój styl. Przywiązujesz wagę do jakości ubrań, materiałów i tego, skąd pochodzą. Żyjesz slow i chcesz zrobić krok dalej. Dołączyć do sharing economy i częściowo zastąpić kupowanie - pożyczaniem.


Jest tak w Twoim przypadku? Jeśli tak, ten pakiet został stworzony z myślą o Tobie!


 

Wypożycz 4 rzeczy na 14 dni za 65 zł

ZNANI Z

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy przesyłka jest darmowa?

Tak, przesyłka w dwie strony jest darmowa. Kurier dostarczy Ci paczkę z ubraniami prosto do Twojego domu. Bez znaczenia, w którym rejonie Polski mieszkasz.

Co z czyszczeniem ubrań?

Po zwrocie, my się zajmujemy praniem, pielęgnacją i czyszczeniem chemicznym. Bardzo dbamy o utrzymanie wszystkich rzeczy w stanie tip top, więc otrzymujesz je w paczce w stanie ready-to-wear.

Czy mogę zatrzymać ubrania?

Niestety nie, ubrania są do wypożyczenia, nie na sprzedaż. Za każdy dzień przetrzymania każdej rzeczy naliczona zostanie kara w wysokości 5 zł za każdy dzień przetrzymania pojedynczej sztuki. W przypadku nie oddania wypożyczonych rzeczy, sprawą zajmuje się prawnik.

Co się stanie, jeśli zgubię lub zniszczę ubranie?

Wszystkie ubrania są zabezpieczone, co oznacza, że dodatkowo na okres wypożyczenia ubrań pobierana jest kwota kaucji w wysokości 50 zł. Jeśli ubrania wrócą do Biblioteki Ubrań nie uszkodzone, nie poplamione, kwota ta jest zwracana. Jeśli zauważymy defekt, od razu poinformujemy Cię o tym i zdecydujemy, czy ubrania wymaga dalszych konsultacji z krawcową. W przypadku zniszczenia lub naprawy, zostanie pobrana suma za szkodę lub koszt naprawę ubrania.

Jak wygląda funkcjonowanie kaucji i ile wynosi?

Przy płatności za wybrany pakiet, automatycznie pobierana jest kwota kaucji w wysokości 50 zł. Jeśli ubrania wrócą do nas niezniszczone, niepoplamione, kaucja zostanie Ci zwrócona na podane przez Ciebie konto bankowe.

Co jeśli ubranie nie jest na mnie dobre?

Staramy się wymierzyć i opisać ubrania jak najlepiej, dlatego zanim zamówisz, sprawdź swoje wymiary. Nie ma możliwości wymiany ubrań, ponieważ tak naprawdę nic nie ryzykujesz, ponieważ nic nie kupujesz.

Jak mogę wymienić ubrania na coś nowego? W jaki sposób przedłużyć pakiet?

Działamy w kółko, proces wyboru nowego pakietu wygląda tak jak za pierwszych razem. Wysyłamy paczkę dopiero w momencie, kiedy zostanie odesłana poprzednia i stan ubrań będzie dobry.

Czy mogę wybrać mniej niż 4 rzeczy?

Tak, można wypożyczyć maksymalnie​ 4 rzeczy, czyli mogą być równie dobrze 2 lub 3, ale koszt pakietu nie zmienia się.